kleutersWij begrijpen dat je die vraag stelt. Want met een kleintje naar de kerk gaan, is nog niet zo makkelijk. Maar de peuter- en kleuterviering is heel laagdrempelig en helemaal afgestemd op de allerkleinsten. Zo maken kinderen op een mooie manier kennis met de kerk en al haar tradities. We luisteren samen naar een verhaal, knutselen, zingen met échte muzikanten. We bidden en steken kaarsjes aan voor mensen die wat extra licht kunnen gebruiken. Natuurlijk sluiten we af met koffie, limonade en iets lekkers. Kom jij ook? Gezellig!
Wanneer: 8 september en 10 november 2019
Waar: Emmauskapel, Sint Gangulphusplein 5 in Arnhem.

Je kunt parkeren tegenover de kapel.
Je bent van harte welkom.
En we wensen je alvast een mooie zomer toe!
Hartelijke groet, Mentha, Sabina en Sophie

peuter

Peuter- en kleuterviering van 12 mei 2019

Fotokrant

Go to Top