levensvraagbaakLevensvraagbaak Arnhem is de website van het Netwerk voor Levensvragen Arnhem (NvLA). Een netwerk van verschillende organisaties in de stad, die allemaal met de zorg voor welzijn en welbevinden van mensen te maken hebben, en daarbij ook levensvragen tegenkomen. Het leven stelt je nu eenmaal soms voor vragen waar je even niet uitkomt, en graag hebt dat iemand jouw verder helpt of begeleid. Het doel van de mensen die bij de organisaties van het netwerk aktief zijn is om andere mensen met levens- of zinsvragen te ondersteunen of te begeleiden. Een van die organisaties die bij dit netwerk is aangesloten is de Eusebiusparochie. Meer informatie over het NvLA vind u op de website www.levensvraagbaakarnhem.nl.

Wanneer u zelf met levens- of zinsvragen in uw leven te maken hebt, wil deze website je daarbij helpen. Door je te wijzen op organisaties en personen, die je daarbij van dienst kunnen zijn, al is het maar door naar je vraag te luisteren.

Fotokrant

Go to Top