Allerzielenviering R.K. begraafplaats Velp

Het is al jaren een traditie om op Allerzielendag samen te komen op de begraafplaats aan de Bergweg om alle overleden familieleden, vrienden en bekenden die hier begraven of bijgezet zijn te gedenken. Dat gebeurt altijd aan de hand van een thema. Het thema van 2023 is ‘Ontrafeld Verleden’ en is ontleend aan een onlangs opgedoken geschiedenis van een van de op de begraafplaats begraven personen.

De Allerzielenviering is gehouden op de RK Begraafplaats aan de Bergweg te Velp op donderdag 2 november 2023 om 16.00 uur. De viering vond plaats met medewerking van pastoraal werker Anita Coenraads, het Rouw- en Trouwkoor van onze kerk en het koor Trente Plus onder leiding van Marry van Weerdenburg, jachthoornblazersgroep Cornure en uitvaartzangeres Machabelle.
Zie bijgaande foto’s.